Ako sa to celé začalo...

Jedného dňa mi zistili, že moju častú chorľavosť má na svedomí vrodená imunitná deficiencia. Experimenty s liekmi a iné chemické “kokteily” mi nijako nepomáhali. Rozhodla som sa vziať všetko do vlastných rúk a pokúsiť sa o zmenu sama.

Chémia ako veda ma vždy fascinovala a fascinovalo ma aj ako ľudské telo funguje. Už ma viac nebavilo byť unavená, chorá a už vôbec sa mi nechcelo dopovať svoje telo ďalšími liekmi. Liekmi, ktorých zoznam vedľajších účinkov bol dlhší ako liečivých. Skĺbila som teda všetky vedomosti a začala na sebe experimentovať. 

Nastavila som si svoj prvý nutričný plán, vyradila lieky a zbytočnú “chémiu”. Upravila som si tréningy aj spánkový režim. Zrazu po 3 mesiacoch mi pred 12 rokmi prvýkrát vyšli všetky testy v norme. Nielenže boli v norme, ale vyzeralo to akoby som nikdy nebola chorá.

Od toho dňa som sa nadobro zbavila všetkých liekov. A čo je najlepšie, doteraz sa mi žiadne z tých ťažkostí nevrátili!

Táto moja životná skúsenosť ma utvrdila v tom, že existuje lepšia cesta. 

V dnešnej dobe máme stále slabú alternatívu k lekárom, ktorí liečia len určitú malú časť ľudského tela alebo liečia len symptómy bez hľadania zdroja problémov.

Zároveň na druhej strane žijeme vo svete, ktorý je presýtený ľahko dostupnými a zdraviu škodlivými informáciami a diétami. Pre neštudovaného človeka je náročné sa zorientovať vo všetkých tých informáciách a rozlíšiť, čo je pre neho tá správna cesta. A preto som roky pracovala na tom, aby som vytvorila relevantnú alternatívu, ktorá berie človeka ako celok a rieši zdroje problémov.

Ponúkam len to, čo som si sama odskúšala na vlastnej koži a dáva mi to zmysel. Rovnakým prístupom som dokázala pomôcť zmeniť život k lepšiemu aj mnohým ďalším ľuďom.

Nemusíte tráviť vyše 10 rokov štúdiom, výskumom či čítaním množstva kníh a triedením informácií, aby ste si vyriešili svoju situáciu. Stačí, keď si necháte poradiť od niekoho, kto už túto cestu pokusov a omylov prešiel sám za vás.

Spolupracujeme s lekármi a špecialistami, ktorým skutočne záleží na tom, aby sme vybudovali zdravšiu populáciu a zbavili mnohých ľudí závislosti na liekoch a nezdravom životnom štýle.

Budujeme komunitu bojovníkov, ktorým nie je jedno ako žijú a chcú využiť svoj čas a potenciál naplno. Žiť zdravý a naplnený život v našej dobe nie je ľahké, a preto sme tu my, aby sme vám s tým pomohli.

Keď lekár povie, že vaše ochorenie máte do konca života a už sa s tým dá len naučiť žiť, tak vôbec to tak nemusí byť. Verím, a sama som toho dôkazom, že vždy existuje cesta ku skutočnému uzdraveniu a lepšiemu životu.

Vyštudovala som chemické inžinierstvo so špecializáciou na potraviny a ich vplyv na ľudské zdravie. Robila som na výskumoch v Istanbule, ktoré skúmali ako spracovávať potraviny bez prídavných chemických látok a zachovať ich prírodné výživové hodnoty.

Raz mi jeden profesor povedal, že čím viac toho človek vie, tým viac otázok sa mu vynára. A mal pravdu. Preto som po výške pokračovala v ďalšom samoštúdiu a “experimentovaní”. Absolvovala som mnohé ďalšie školenia a certifikované programy doma aj v zahraničí u tých najlepších expertov v oblasti.

Warrior Life je určený pre všetkých, ktorí chcú nadobro vyhrať boj so svojimi zdravotnými problémami, ako sú napr. nespavosť, vyhorenie, dlhodobé bolesti hlavy, ekzémy, akné, znížená imunita, nadváha, dlhodobý nedostatok energie a pod.

Je to program pre všetkých, ktorí si chcú dlhodobo zlepšiť život po fyzickej, emocionálnej, mentálnej alebo duševnej stránke.

Warrior Life berie človeka ako celok, nie len jeho malú časť a je pre každého, kto chce spoznať sám seba a je odhodlaný sa na túto cestu za zdravším a spokojnejším “ja” vydať. Je to pre človeka, ktorý sa nebojí zabojovať o život, o ktorom vždy sníval a ktorý si zaslúži.

Warrior life program neponúka žiadnu zázračnú pilulku ani súbor výživových doplnkov, ktoré sú “zaručene najlepšie na svete".

Warrior Life program ponúka každému človeku možnosť byť slobodný, vzdeláva a učí, čo je pre jednotlivca dôležité vedieť a čo mu pomôže robiť lepšie rozhodnutia.

WordPress Theme built by Shufflehound.